Ing. Ján Cerovský - ELPOS

Vyžaduje si práca vašich zamestnancov neustálu ochranu rúk?

Vravíte, že dotykové displeje sa nedajú ovládať v pracovných rukaviciach?

Máte skúsenosť, že počítače vo vašej prevádzke majú krátku životnosť?

 

 


Pracujte v rukaviciach s odolným zariadením v akomkoľvek prostredí

Obsluha dotykových zariadení na týchto miestach bola donedávna nereálna. Našťastie časy sa menia. Veda a inovácie prinášajú nové možnosti. Vďaka nim môže byť aj vaša výrobná firma produktívnejšia, efektívnejšia a konkurencieschopnejšia.

Je tu riešenie. Multimediálne all-in-one PC s kapacitným displejom, ktoré môžete bez problémov ovládať v rukaviciach. Uniq PC 190 je odolný multimediálny all-in-one počítač, ktorý nahradí papierovú prácu, okamžite spracuje a vyhodnotí dáta. Navyše ich dokáže v rovnakom čase rozdistribuovať na rôzne miesta. Odolný kapacitný displej je možné ovládať všetkými prstami. Ruky môžu byť chránené latexom, polyuretánom, gumou, bavlnou aj brúsenou kožou. Urobili sme reálny test ovládania displeja v rôznych typoch rukavíc.

Táto vlastnosť spolu s odolnosťou voči nepriaznivým vplyvom ako prach, voda a otrasy robí z Uniq PC 190 so zavretou konštrukciou a ochranou IP65 ideálneho pomocníka v každom prostredí. Jeho údržba je tiež veľmi jednoduchá. Odmastíte ho saponátom a opláchnete vodou. Navyše poskytuje multimédiá – kameru, mikrofón a reproduktory na efektívnu komunikáciu.

 


 

Široké uplatnenie

Počas niekoľkých rokov existencie si Uniq PC 190 našiel uplatnenie na mnohých miestach vyžadujúcich odolnosť voči drsným interným aj externým vplyvom prostredia. Pracuje spoľahlivo v podmienkach s teplotou -5°C až 42°C, v nadmorskej výške 2000m ale aj v baniach 1000m pod zemou. Jednoducho všade tam, kde je bezproblémový chod podmienkou, nie možnosťou.